Kontakt oss

Skui og Emma Hjorth Skolekorps

Kontaktskjema

For spørsmål, fyll inn kontaktskjemaet her:

 
 
 
 

Du kan også sende email direkte til våre funksjoner:

 

Rolle

Adresse

Navn

Styreleder

styreleder@sehs.no

Beate Devold

Nestleder

nestleder@sehs.no

Lars Tore Langlo

Økonomiansvarlig

kasserer@sehs.no

Christopher Greiner

Informasjonsansvarlig

info@sehs.no

Mona Boysen

Undervisningsansvarlig

undervisning@sehs.no

Victoria Ward

Materialforvalter

materialforvalter@sehs.no

Ole Andresen

 

 

 

Korpsleder

korpsleder@sehs.no

Astrid Fidjeland

Dirigent

dirigent@sehs.no

Tore Johansen

Musikantenes tillitsvalgte

tillitsvalgte@sehs.no

 

 

 

 

Aspirant og Juniorkorps leder

aspirantleder@sehs.no

Norman Lagesen

Aspirant og Juniorkorps dirigent

aspirantdirigent@sehs.no

Ingunn Hammerseth

 

 

 

Uniformskomiteen

uniform@sehs.no

Carla Kimmels-de Jong

Loppemarked

loppemarked@sehs.no

 

Rekruttering

rekruttering@sehs.no

Gunn Hilde Jacobsen

Arrangementskomiteen

arr@sehs.no

Anne Gro Frogner

Turkomiteen

tur@sehs.no

Karin Klemetsrud

Riggkomiteen

rigg@sehs.no

Sindre Øvergaard

Lotterikomiteen

lotteri@sehs.no

Donna Usher

Valgkomiteen

valg@sehs.no

Monica Pedersen

 

 

 

Webmaster

webmaster@sehs.no

Lars Tore Langlo